Wysyłka


Dostawa w e-koMODA:

Paczki są wysyłane w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności na koncie.Wysyłka realizowana jest w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Zakup w naszym sklepie oraz na naszych aukcjach internetowych oznacza akceptację regulaminu sklepu e-koMODA. Kupując na naszej aukcji udzielasz nam jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z pocztą lub firmą kurierską w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.
Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy :


Koszt dostawy w e-koMODA:

Opłata za przesyłkę zamówienia uzalezniona jest od jej wagi i gabarytu (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Waga przesyłki

Koszt dostawy

Czas dostawy

Poczta Polska 48h

 

11,00 zł

ok 48h

Poczta Polska 24h 13,60 zł ok 24h

Odbiór osobisty

-

0 zł

Możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym
nr tel 570 222 833


 

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie dostawcy.


Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Przelewem

0 zł


Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.


 


Sklep e-koMODA nie ma wpływu na czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską i jest to zazwyczaj ok 2-5 dni roboczych.

Koszyk
...jest pusty

Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Kategorie
Szybki kontakt

  sklep@e-komoda.pl


  tel. 48 570 222 833

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

    e-koMODA to sklep internetowy typu second hand, czyli sklep internetowy z odzieżą używaną. Jest to ciucholand internetowy, w którym podstawowym produktem jest odzież używana. Sklep typu second hand online, czyli po prostu lumpeks internetowy w skrócie lumpeks, oferuje szeroką gamę produktów odzieżowych. W naszym sklepie znajdują się rozmiary różnej wielkości małe, średnie oraz duże rozmiary. Nasza odzież używana online, spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. e-koMODA inaczej szmateks, zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie, zapraszamy!
    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.