Regulamin


Regulamin sklepu internetowego e-koMODA:

Sklep internetowy  e-koMODA, dostępny pod adresem www.e-komoda.pl , prowadzony jest przez firmę: AGA Agnieszka Piotrowska, wpisaną przez Burmistrza Gminy i Miasta  Nowogrodziec do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Nowogrodźcu przy ul.Ołdrzychowskiej 39. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 612-166-77-69, Regon: 360465361.


Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy e-koMODA prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.e-komoda.pl lub powiązane serwisy internetowe(Allegro, Facebook).

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie e-koMODA są używane, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych   e-koMODA są cenami netto = brutto (Płatnik zwolniony z podatku Vat.). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy rachunek lub paragon.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej Pocztex 48. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

    Zakup w naszym sklepie oraz na naszych aukcjach internetowych oznacza akceptację regulaminu sklepu e-koMODA. Kupując na naszej aukcji udzielasz nam jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z pocztą lub firma kurierską w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

6. Akceptowana forma płatności -przelew. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysyłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie naszej firmy w ciągu 24H realizujemy zamówienie. Termin płatności zamówienia to 7dni roboczych, po tym czasie jesli wpłata nie zostanie zaksięgowana, zamówienie zostaje automatyczie anulowane.

7. Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.
e-koMODA nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

8. W przypadku niezgodności towaru z umową,po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności, oryginalną, nienaruszoną metką oraz paragonem,należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny, podany na stronie sklepu.

9. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.

10. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 14 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na inny dostępny na stronie sklepu. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

11. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą innego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

13. Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego lub nie posiada oryginalnej metki. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, lub gdy plomby (taśmy) są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera/listonosza sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

15. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie e-koMODA. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Koszyk
...jest pusty

Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Kategorie
Szybki kontakt

  sklep@e-komoda.pl


  tel. 48 570 222 833

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

    e-koMODA to sklep internetowy typu second hand, czyli sklep internetowy z odzieżą używaną. Jest to ciucholand internetowy, w którym podstawowym produktem jest odzież używana. Sklep typu second hand online, czyli po prostu lumpeks internetowy w skrócie lumpeks, oferuje szeroką gamę produktów odzieżowych. W naszym sklepie znajdują się rozmiary różnej wielkości małe, średnie oraz duże rozmiary. Nasza odzież używana online, spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. e-koMODA inaczej szmateks, zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie, zapraszamy!
    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.